Ledger Nano S Kripto Para Cüzdanı

Ledger Nano S, bitcoin ve altcoin depolamak, ödemeler alıp göndermek ve kripto verilerinize yüksek güvenlik sağlamak gibi özellikleri olan, üst düzey güvenlik saylayan bir fiziksel donanım cüzdanıdır.USB slotuyla bilgisayara bağlanır. Bitcoin ve altcoin transferlerinden önce cihazın üzerindeki dijital ekran üzerinden 2fa (2 adımlı doğrulama) yoluyla hata payını sıfıra düşürür. Yazılım güncellemesi sayesinde yeni çıkar bir kripto para güncellemesini hızlı bir şekilde bilgisayarınıza indirebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.  Hemen satın al. Ledger Nano S, Bitcoin, Ethereum, Ethereum Classic, Litecoin, Ripple, Zcash, Dash, Dogecoin, Stratis vs depolayabilir.
YENİ NESİL DONANIM: Ledger Nano S Kripto paralarınızı güvenle saklamak, gönderimler yapıp alabileceğiniz, işlemlerinizi yerleşik bir OLED ekran üzerinden kontrol edebileceğiniz, takip edebileceğiniz, ve doğrulayabileceğiniz yeni nesil bir teknolojik cihazdır. Güvenlik gerektiren hassas işlemlerinizi Ledger Nano S’te izole edilmiş bir şekilde güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Private Key’leriniz güvenle saklanır ve bu sayede kripto varlıklarınız güvende kalır.

LEDGER NANO S’İN DESTEKLEDİĞİ COINLER: Ark, Bitcoin, Bitcoin Cash, Dash, Dogecoin, Ethereum, Ethereum Classic, Komodo, Litecoin, PoSW, Ripple, Stratis, Zcash

ÖDEME VE YETKİ: Ledger Nano S, Bitcoin ve Ethereum yerleşik uygulamaları içerir ve diğer blockchain tabanlı kripto para birimlerini ve dijital varlıkları bütünleştirebilir. Ödemeler gönderip alabilir, hesaplarınızı kontrol edebilir ve birden fazla adresi yönetebilirsiniz. Ledger Nano S ayrıca, Google, Dropbox veya Github gibi uyumlu servislerde kimlik doğrulama işlemini basitleştiren FIDO Universal Second Factor standardını da desteklemektedir.

ÇEŞİTLİ COİNLER: Ledger Nano S, Bitcoin ve Ethereum blok zincirlerini destekler: farklı koinleri saklayabilir ve hepsini aynı cihaz üzerinden harcayabilirsiniz.

GÜVENLİ EKRAN: OLED ekranındaki işlemleri kontrol edin ve fiziksel düğmeleri kullanarak onaylayın (kötücül yazılımdan arındırılmış ikinci faktör).

GÜVENLİK: Private Key’leriniz, bir PIN kodu ile kilitlenmiş, güçlü birşekilde izole edilmiş bir ortamda güvence altına alınmıştır.

İlginizi Çekebilir:   Dogecoin Nedir? Nasıl Satın Alınır?

BASİTLİK: Birkaç dakika içinde kurulum: Basitçe, Ledger Nano S’i herhangi bir bilgisayara bağlayarak onu hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

YEDEKLEME ve GERİ YÜKLEME: Ledger Nano S hesaplarınız bir kağıt cüzdan üzerine yedeklenir. Herhangi bir Ledger Nano S cihazında veya uyumlu cüzdanda kolayca kurtarma yapılabilir (BIP39 / BIP44).

KUTU İÇERİĞİ: Ledger Nano S,    USB kablosu,    Talimat Kılavuzları,    Private Key Kağıdı, Askı ve Anahtarlık

PIN KODU: Ledger Nano S, bilgisayarınıza her bağlanıldığında 4 veya 8 basamaklı bir PIN kodu girerek hesaplarınıza güvenle erişebilmenizi sağlar.

ZARARLI ORTAMLAR: Virüs olan bir bilgisayarda bile kripto paralarınızı kötü amaçlı yazılımlara, hırsızlığa veya virüslere karşı koruyarak, OLED ekranında Ledger Nano S’i başlatabilir ve her işlemi yapabilirsiniz.

GİZLİLİK: Private Key’leriniz hiçbir zaman yedeklenmez, tutulmaz veya üçüncü bir taraf tarafından bilinmez; bunlar güvenli bir alanda tutulur ve kilitlidir. Ledger Nano S ile cüzdanınız bağımsızdır, kendi bankanız sizsinizdir.

ENTEGRASYONLAR: Ledger Nano S, kendi Bitcoin ve Ethereum hesap yönetim arayüzleri, Ledger Manager (ücretsiz bir Google Chrome uygulaması) ile çalışır. Ledger Nano S’de Copay gibi başka yazılım cüzdanlarını da kullanabilirsiniz.

BOYUT ve AĞIRLIK: Boyut: 98mm x 18mm x 9mm.    Ağırlık: 16.2g.

UYUMLULUK: Windows (7 ), Mac (10.8 ), Linux veya Chrome OS.Ledger Nano S’i kullanmak için Google Chrome veya Chromium ve bir USB portugerekir.

MİKRODENETLEYİCİLER & KONNEKTÖR: Konektör: USB Tipi Micro-B.    Sertifika Seviyesi: CC EAL5 .    Cipsler: ST31H320 (güvenli) STM32F042.

MALZEMELER: Fırçalanmış paslanmaz çelik ve Plastik.